Genetické DNA analýzy

GENETIKA JE BUDÚCNOSŤ PERSONALIZOVANEJ MEDICÍNY

Nutrigenomika a konzultácie genetických analýz

Nutričná genomika alebo nutrigenomika skúma prepojenie medzi našou genetickou výbavou a stravou. V našej špecializovanej nutrigenomickej klinike umožňujeme klientom tieto vzájomné súvislosti a prepojenia detailne spoznať a pochopiť.

Lifestylové DNA analýzy

Najkomplexnejšie DNA analýzy na trhu so zrozumiteľným výstupom.

Nutrigenomické konzultácie testov

Nutrigenomička s vyštudovanou genetikou na Harvard Medical School.

Genetické testy sú určené pre všetkých ľudí, ktorým záleží na svojom zdraví. Z preventívneho hľadiska sú to najmä výkonní manažéri, športovci, otcovia, matky, nadšenci životného štýlu, ale aj ľudia s ambíciou dlhodobého udržania zdravia a optimálnej hmotnosti.

1 unikátna

nutrigenomická ambulancia

UNIKÁTNA GENETICKÁ ANALÝZA A KONZULTÁCIA

Nutrigenomika pomáha
spoznať genetický potenciál

Vďaka DNA genetickým testom môže každý klient spoznať predispozície fungovania svojho tela, vzťah medzi stravou a hmotnosťou, silu svojho metabolizmu, športové predpoklady či možnosti omladenia pokožky. V kombinácii s nutrigenomickou analýzou tak klient získa komplexný obraz o svojom genetickom základe. Táto služba je vhodná pre všetky skupiny klientov, najčastejšie ju však využívajú:

 • ľudia hľadajúci work/life balance
 • športovo aktívni ľudia
 • rodičia pri výbere športu pre dieťa
 • klienti s intoleranciami (celiakia, laktóza)
 • klienti s nárokmi na vzhľad a pokožku
 • predispozície pre cukrovku, obezitu, infarkt
 • optimálna výživa
 • schopnosť regenerácie
 • fyzické predpoklady
 • imunitné predispozície
 • spomalenie starnutia
 • metabolické poruchy

Rezervujte si termín na diagnostiku u nás ešte dnes. OBJEDNAŤ KONZULTÁCIU

Objednajte sa telefonicky

+421 948 521 301

ALEBO

Prostredníctvom e-mailu

office@symptomedica.com

Dohodnite si termín konzultácie ešte dnes – OBJEDNÁVKA TERMÍNU KONZULTÁCIE 

Ceny a varianty nutrigenomických konzultácii

DNA testy, nutrigenomika a s ňou súvisiace odborné konzultácie sú unikátnou službou na spoznanie svojho genetického potenciálu. Naša špecialistka na nutrigenomiku je ako jediná na Slovensku držiteľkou certifikátu Harvard Medical School v obore genetika. Rozsah konzultácie je vždy určený komplexnosťou analýzy.

DNA test BODY4fit+ vrátane odbornej konzultácie
CENA Test 400 € + konzultácia 400 €

Komplexná lifestylová DNA analýza obsahujúca 58 rozborov DNA, vrátane odbornej 2 hodinovej nutrigenomickej konzultácie.

DNA test BODY4fit vrátane odbornej konzultácie
CENA Test 250 € + konzultácia 200 €

Lifestylová DNA analýza obsahujúca 29 rozborov DNA, vrátane odbornej 1 hodinovej nutrigenomickej konzultácie.

DNA test LOOK4fit vrátane odbornej konzultácie
CENA Test 250 € + konzultácia 200 €

Lifestylová DNA analýza zameraná na pokožku a predispozície na starnutie, vrátane odbornej 2 hodinovej nutrigenomickej konzultácie.

Konzultácia ostatných DNA testov na trhu
CENA 300 €

Pre aktuálne dostupné DNA analýzy na trhu taktiež poskytujeme nutrigenomické konzultácie v rozsahu 1 hodiny.

Ing. Lenka Cermanová

Rezervujte si termín konzultácie
s našou špecialistkou na nutrigenomiku

  INDIVIDUÁLNY PRÍSTUP NA MIERU

  Ako prebieha DNA test a nutrigenomická konzultácia

  Nutrigenomika vyžaduje individuálny prístup ku každej DNA analýze, keďže každý klient je unikátny a má špecifické výstupy.

  01
  Klient odoberie vzorku DNA, doručí na určenú adresu a najneskôr do 40 dní obdrží výslednú DNA analýzu.
  02
  Výsledky DNA analýzy spracujeme do výstupov s osobnou nutrigenomickou konzultáciou.
  03
  Na základe výsledkov analýzy má každý klient možnosť pokračovať v individuálnej starostlivosti lekárov našej kliniky.

  Teší nás každý spokojný klient

  Spokojní klienti o našich službách

  Profesionálny a hlavne ľudský prístup pri riešení mojich zdravotných problémov. Vrele odporúčam pre všetkych, čo si nevedia dať rady so svojím zdravím. Symptomedica je prosto super. Kade chodím tade, chválim. (Anna Z.)

  Anna Z.

  Na tejto klinike nemusíte mať strach “z bielych pláštov.” Prijemný a ústretový prístup Vás zbaví akéhokoľvek strachu. Profesionalita, odbornosť, milí ľudia na jednom mieste. Ak potrebujete pomoc, určite hľadajte Symptomedicu. (Zuzana F.)

  Zuzana F.

  Ďakujeme celému tímu Symptomedica za starostlivosť. Majú senzačný prístup, človek nemusí mať strach a hlavne si je istý, že pre svoje zdravie urobil správu vec. Boli sme na vyšetrení s 3-ročnou dcérkou, prístup aj k deťom je perfektný, sú to profesionáli a každému, čo zvažuje, len odporúčame. (Bibiana S.)

  Bibiana S.

  Čo by vás mohlo zaujímať o nutrigenomike a našich konzultáciách

  Najčastejšie kladené otázky

  V tejto sekcii nájdete najčastejšie odpovede na otázky k jednotlivým službám, ktoré dostávame od našich klientov.

  Áno, zabezpečujeme. Naša klinika sa stala oficiálnym partnerom firmy DNA4fit, ktorá sprostredkúva lifestylové genetické testy na analýzu genetických predispozícií, súvisiacich s výživou a športovým potenciálom. Genetickú analýzu si môžete zakúpiť samostatne alebo v balíčku s podrobnou konzultáciou génov a jedálnička cez našu kliniku.

  Testy DNA4fit sú určené pre všetkých ľudí, ktorým záleží na svojom zdraví. Z preventívneho hľadiska sú to najmä výkonní manažéri, športovci, otcovia, matky, nadšenci životného štýlu, ale aj ľudia s ambíciou dlhodobého udržania zdravia a optimálnej hmotnosti. Ľudia, ktorí potrebujú mať dostatok energie na prácu, šport, rodinu či voľnočasové aktivity alebo ich jednoducho zaujíma, ako ich telo funguje, chcú sa udržať fit, vyzerať zdravo či spomaliť starnutie.

  Rozhodujte sa podľa toho aký cieľ sledujete. Najkomplexnejší test na imunitu, zdravie, energiu aj krásu v jednom je BODY4FIT+. K tomuto testu dostanete automaticky aj osobný stravovací plán vytvorený z výsledkov testu. Pre menej náročných zákazníkov je určený test BODY4fit, ku ktorému je možné si dokúpiť aj osobný stravovací plán. LOOK4fit je určený ľuďom so záujmom zdravie kože a starostlivosť o ňu, celkový vzhľad, detoxifikáciu a spomalenie starnutia.

  Analýzu si môžete zakúpiť priamo u nás na klinike.

  Výsledky vašej DNA zo slín si vyžaduje čas a odbornosť, ktorú zabezpečujú partnerské európske laboratóriá.  Z toho dôvodu trvá vyhotovenie cca 40 dní. Následne vám budú zaslané na e-mailovú adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii vzorky.

  Genetická analýza nemá žiadne zdravotné obmedzenia ani vekové hranice. Gény môžu byť analyzované už rannom detstve. Rodičia tak majú v rukách efektívny nástroj prevencie zdravia a predikcie športového potenciálu.

  Presné pokyny pre správny odber vzorky je súčasťou balenia testu. Platí však všeobecné pravidlo, že hodinu pred odberom vzorky by ste nemali jesť, piť, fajčiť, umývať si zuby alebo žuť žuvačku, pretože by ste vzorku mohli kontaminovať.

  Výsledky vašej DNA analýzy dostanete do svojej mailovej schránky. Analýza je podrobná a prehľadná, no napriek tomu môže jej interpretácia vyžadovať spoluúčasť špecialistu. V takom prípade máte možnosť obrátiť sa na našu kliniku a my vám s interpretáciou a pochopením radi pomôžeme.

  Mikrobióm čreva

  Komplexná analýza mikrobiómu a priepustnosti čreva má na našej klinike formu genetickej alebo ne-genetickej analýzy. Pre našich špecialistov a lekárov slúži na stanovenie ďalšieho personalizovaného postupu.

  Výživa a dietológia

  Výživa a dietológia predstavuje na našej klinike súbor niekoľkých samostatných služieb. Vďaka nim vieme každému klientovi nastaviť komplexný personalizovaný výstup na mieru jeho zdravotného stavu, požiadavkám a potrebám.

  Diagnostika a testy

  Komplexná a kvalitná diagnostika každého klienta je vstupnou bránou k hĺbkovému poznaniu jeho aktuálneho zdravotného stavu. Výstupy z takejto diagnostiky sú zároveň východiskovým bodom pre akékoľvek ďalšie kroky pri liečbe a prevencii.