Prémiový program

UNIKÁTNY PROGRAM DLHODOBEJ ZMENY ŽIVOTOSPRÁVY

Komplexná starostlivosť o klienta na jednom mieste

Program dlhodobej starostlivosti, vrátane výživy a stravovania, sme vyvinuli ako komplexný súbor všetkých našich služieb. Vďaka tomu poskytujeme klientom unikátnu a komplexnú službu starostlivosti na jednom mieste.

Spojenie všetkých primárnych služieb do jedného uceleného komplexu dáva našim klientom možnosť riešiť svoje problémy a diagnózy. K dispozícii Vám bude zohraný tímom špecialistov a lekárov, a to všetko pod jednou strechou.

Priebežný dohľad a podpora

Neustála odborná starostlivosť o klienta počas celého programu.

Lekársky tím špecialistov

Profesionálny tím lekárov, dietológov a špecialistov na výživu.

6 unikátnych

služieb spolu

KOMPLEXNÝ SÚBOR UNIKÁTNYCH SLUŽIEB

Dlhodobý program
starostlivosti o klienta

CENA bude stanovená

Dlhodobá starostlivosť je určená pre klientov, ktorí potrebujú úplnú a dlhodobú zmenu prístupu k stravovaniu a výžive. Kvalitu služby garantujeme klientom vďaka lekárskemu tímu špecialistov s desiatkami rokov praxe.

Tento prémiový program predstavuje súbor služieb, ktorý je vždy prispôsobený klientovi absolútne na mieru. Je to súbor vzájomne prepojených a nadväzujúcich aktivít,  počas ktorých klient prechádza postupnou a trvalou zmenou prístupu k svojmu zdraviu. Cena programu je stanovená individuálne v závislosti od zdravotného stavu a potrieb klienta a môže byť vyskladaná z nasledujúcich služieb:

 • Vstupná odborná konzultácia zdravotného stavu
 • Komplexné vyšetrenie mikrobiómu čreva
 • Vyšetrenie všetkých dôležitých tráviacich, imunitných a zápalových parametrov čreva
 • Meranie priepustnosti čreva, kondície a funkčnosti čreva
 • Preventívne vyšetrenie karcinómu hrubého čreva
 • Vyšetrenie reakcií na rôzne druhy potravín
 • Členstvo v dietologickej poradni – dlhodobé vedenie a edukácia o výžive
 • Špičkové metabolické a biochemické vyšetrenie
 • Personalizovaná nefarmakologická terapia na mieru až domov
 • Exkluzívna britská bakterioterapia na najvyššej úrovni (v prípade potreby)

Rezervujte si termín na diagnostiku u nás ešte dnes. OBJEDNAŤ KONZULTÁCIU

Objednajte sa telefonicky

+421 948 521 301

ALEBO

Prostredníctvom e-mailu

office@symptomedica.com

Dohodnite si termín konzultácie ešte dnes – OBJEDNÁVKA TERMÍNU KONZULTÁCIE

Soňa Chamillová

Rezervujte si termín konzultácie
v našej ambulancii

  ŠPECIALIZOVANÝ PRÉMIOVÝ PROGRAM NA MIERU

  Benefity prémiového programu

  Prémiový program starostlivosti o klientov spája v sebe to najlepšie z našich služieb. Spolu s osobitným prístupom a maximálnou podporou celého tímu kliniky tak tvorí unikátne riešenie všetkých problémov klienta pod jednou strechou.

  01
  Špeciálne prednostné termíny s prispôsobením času na mieru požiadavkám klienta.
  02
  Vzájomná nadväznosť služieb nám umožňuje vnímať klienta a jeho potreby ako celok a riešiť problémy klienta komplexne.
  03
  Klient je počas tohto programu pod neustálym dohľadom konzília lekárov a špecialistov.

  Teší nás každý spokojný klient

  Spokojní klienti o našich službách

  Profesionálny a hlavne ľudský prístup pri riešení mojich zdravotných problémov. Vrele odporúčam pre všetkych, čo si nevedia dať rady so svojím zdravím. Symptomedica je prosto super. Kade chodím tade, chválim. (Anna Z.)

  Anna Z.

  Na tejto klinike nemusíte mať strach “z bielych pláštov.” Prijemný a ústretový prístup Vás zbaví akéhokoľvek strachu. Profesionalita, odbornosť, milí ľudia na jednom mieste. Ak potrebujete pomoc, určite hľadajte Symptomedicu. (Zuzana F.)

  Zuzana F.

  Ďakujeme celému tímu Symptomedica za starostlivosť. Majú senzačný prístup, človek nemusí mať strach a hlavne si je istý, že pre svoje zdravie urobil správu vec. Boli sme na vyšetrení s 3-ročnou dcérkou, prístup aj k deťom je perfektný, sú to profesionáli a každému, čo zvažuje, len odporúčame. (Bibiana S.)

  Bibiana S.

  Čo by vás mohlo zaujímať o komplexnom programe dlhodobej starostlivosti.

  Najčastejšie kladené otázky

  V tejto sekcii nájdete najčastejšie odpovede na otázky k jednotlivým službám, ktoré dostávame od našich klientov.

  Áno, zabezpečujeme. Naša klinika sa stala oficiálnym partnerom firmy DNA4fit, ktorá sprostredkúva lifestylové genetické testy na analýzu genetických predispozícií súvisiacich s výživou a športovým potenciálom. Genetickú analýzu si môžete zakúpiť samostatne alebo v balíčku s podrobnou konzultáciou génov a jedálnička cez našu ambulanciu.

  Testy DNA4fit sú určené pre všetkých ľudí, ktorým záleží na svojom zdraví. Z preventívneho hľadiska sú to najmä výkonní manažéri, športovci, otcovia, matky, nadšenci životného štýlu, ale aj ľudia s ambíciou dlhodobého udržania zdravia a optimálnej hmotnosti. Ľudia, ktorí potrebujú mať dostatok energie na prácu, šport, rodinu či voľnočasové aktivity alebo ich jednoducho zaujíma, ako ich telo funguje, chcú sa udržať fit, vyzerať zdravo či spomaliť starnutie.

  Rozhodujte sa podľa toho aký cieľ sledujete. Najkomplexnejší test na imunitu, zdravie, energiu aj krásu v jednom je BODY4FIT+. K tomuto testu dostanete automaticky aj osobný stravovací plán vytvorený z výsledkov testu. Pre menej náročných zákazníkov je určený test BODY4fit, ku ktorému je možné si dokúpiť aj osobný stravovací plán. LOOK4fit je určený ľuďom so záujmom o zdravie kože a starostlivosť o ňu, celkový vzhľad, detoxifikáciu a spomalenie starnutia.

  Analýzu si môžete zakúpiť priamo u nás na klinike.

  Výsledky vašej DNA zo slín si vyžaduje čas a odbornosť, ktorú zabezpečujú partnerské európske laboratóriá.  Z toho dôvodu trvá vyhotovenie cca 40 dní. Následne vám budú zaslané na e-mailovú adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii vzorky.

  Genetická analýza nemá žiadne zdravotné obmedzenia ani vekové hranice. Gény môžu byť analyzované už rannom detstve. Rodičia tak majú v rukách efektívny nástroj prevencie zdravia a predikcie športového potenciálu.

  Presné pokyny pre správny odber vzorky je súčasťou balenia testu. Platí však všeobecné pravidlo, že hodinu pred odberom vzorky by ste nemali jesť, piť, fajčiť, umývať si zuby alebo žuť žuvačku, pretože by ste vzorku mohli kontaminovať.

  Výsledky vašej DNA analýzy dostanete do svojej mailovej schránky. Analýza je podrobná a prehľadná, no napriek tomu môže jej interpretácia vyžadovať spoluúčasť špecialistu. V takom prípade máte možnosť obrátiť sa na našu kliniku a my vám s interpretáciou a pochopením radi pomôžeme.