Program FMT

Svetovo vyhľadávaná procedúra

10-dňový program transplantácie črevných mikrobiálnych buniek

Program FMT prináša klientom mimoriadnu možnosť 10 transplantácií fekálnej mikrobioty počas 10 dní. Túto procedúru je teraz možné podstúpiť exkluzívne na našej klinike a to s prvotriednou starostlivosťou, personalizovaným poradenstvom v oblasti stravovania a životného štýlu.

Najvyšší bezpečnostný štandard FMT

Transplantácia pozostáva výhradne z mikrobiálnych buniek od prísne testovaných zdravých darcov na všetky, aj latentné, ochorenia.

Baktérie z certifikovanej bio banky

Profesionálny tím lekárov, dietológov a špecialistov na výživu v spolupráci s expertmi z britskej kliniky.

Nadviazaním partnerstva s britskou klinikou Taymount (Spojené kráľovstvo) vzniká pre našich klientov dostupnejšia možnosť podstúpiť svetovo vyhľadávaný program a príležitosť pre výmenu črevnej mikrobioty na území Slovenska a Európskej únie.

10 transplantácií

fekálnej mikrobioty

PROGRAM FMT

FEKÁLNA MIKROBIÁLNA TRANSPLANTÁCIA

Transplantácia črevných mikrobiálnych buniek pozostáva z implementácie “zdravých buniek” do traktu klienta. Výsledkom je revitalizácia črevného mikrobiómu, nárast bakteriálnej diverzity a obnovenie optimálnej funkcie črevného systému. Program FMT môže mať pozitívny účinok u rôznych akútnych a chronických ochorení.

   Rezervujte si termín ešte dnes. OBJEDNAŤ KONZULTÁCIU

   Objednajte sa telefonicky

   +421 948 521 301

   ALEBO

   Prostredníctvom e-mailu

   office@symptomedica.upvision.site

   Dohodnite si termín konzultácie ešte na dnes – OBJEDNAŤ TERMÍN KONZULTÁCIE

   Starostlivosť v programe FMT

   Program FMT prináša klientom 10 transplantácií fekálnej mikrobioty počas 10 dní. Ako aj súbor vzájomne prepojených a nadväzujúcich aktivít, prvotriednu starostlivosť,  personalizované poradenstvo v oblasti stravovania a životosprávy. Procedúra spĺňa najvyššie štandardy bezpečnosti a všetky transplantované bunky prechádzajú 6 mesačnou karanténou a pochádzajú od 10 darcov. Transplantové sú iba mikrobiálne bunky, ktorých časť je skladovaná pre následné auditovanie v prípade ďalších potrieb klienta. Ohľadom ceny FMT programu nás kontaktujte. Je regulovaná aktuálnym kurzom (z libier na eurá), doplnená o prepravné, colné a licenčné náklady.

   Deň 1

   Výplach hrubého čreva a implantát FMT (2 hodiny)

   Deň 2-10

   Denný implantát FMT (1 hodina denne)

   Poradenstvo a podpora

   počas celého programu sme vám neustálou oporou. Pripravíme vás na procedúru a odpovieme na všetky vaše otázky.

   Doplnkové služby

   K programu FMT je možné vypracovať aj detailný plán stravovania, doplnkov stravy, pohybu, psychohygieny na mieru klienta.

   Kontaktujte nás

   Potrebujete viac informácií, máte otázky ohľadom ceny alebo si chcete objednať konzultáciu?

    Nový program FMT

    SME PARTNEROM V MIKROBIÁLNEJ REVOLÚCII

    Stali sme sa exkluzívnym partnerom kliniky Taymount vo Veľkej Británii, ktorá v roku 2011 otvorila najmodernejšiu kliniku FMT. Dnes už viac ako 3 000 klientov úspešne dokončilo ich FMT program. Odteraz môžete podstúpiť procedúru i vy. A to na Slovensku v našej klinike a pod dôkladnou starostlivosťou našich odborníkov.

    01
    Prémiová starostlivosť
    Klient je počas tohto programu pod neustálym dohľadom konzília lekárov a špecialistov.
    02
    Svetovo vyhľadávaný program
    Program FMT je učinný, vyhľadávaný no ťažko dostupný. Teší nás, že vieme teraz pomôcť i my pri akútnych a chronických ochoreniach.
    03
    Naša spolupráca s klinikou Taymount prináša jedinečné riešenie optimalizácie mikrobiómu pre klientov z celej EÚ.

    Exkluzívny partner Veľkej Británie.

    Profesionálny a hlavne ľudský prístup pri riešení mojich zdravotných problémov. Vrele odporúčam pre všetkych, čo si nevedia dať rady so svojím zdravím. Symptomedica je prosto super. Kade chodím tade, chválim. (Anna Z.)

    Anna Z.

    Na tejto klinike nemusíte mať strach “z bielych pláštov.” Prijemný a ústretový prístup Vás zbaví akéhokoľvek strachu. Profesionalita, odbornosť, milí ľudia na jednom mieste. Ak potrebujete pomoc, určite hľadajte Symptomedicu. (Zuzana F.)

    Zuzana F.

    Ďakujeme celému tímu Symptomedica za starostlivosť. Majú senzačný prístup, človek nemusí mať strach a hlavne si je istý, že pre svoje zdravie urobil správu vec. Boli sme na vyšetrení s 3-ročnou dcérkou, prístup aj k deťom je perfektný, sú to profesionáli a každému, čo zvažuje, len odporúčame. (Bibiana S.)

    Bibiana S.