Referencie

Referencie našich klientov

Pomáhame meniť životy

Čo o nás hovorí Maroš
Molnár a Simona Brnová?

4,9/5 ⭐

Prečítajte si naše recenzie

Zistite ako boli spokojní naši klienti alebo pridajte recenziu podľa vašej skúsenosti.

Neuveriteľný individuálny prístup, ústretovosť,
ale hlavne chuť pomôcť a vyriešiť problém.

MAROŠ MOLNÁR | Profesionálny kondičný tréner

„Som veľmi rád, že sa mi podarilo dostať do Symptomedicy a že som mal možnosť spolupracovať s ľuďmi,
ktorí vedia čo robia. Odborníkov na slovo vzatých je v dnešnej dobe naozaj ťažko nájsť. Po prvej návšteve
s mojou manželkou som vedel, že sme na správnom mieste. Som veľmi rád, že môžem s nimi spolupracovať,
pretože je to pre mňa veľká pocta.

Každému odporúčam zveriť sa týmto ľuďom do rúk, pretože neexistuje problém, ktorému by neprišli na kĺb.“

Veľmi konkrétne odporúčania čo robiť a čo nerobiť urobili v mojom živote veľký rozdiel.

LUCIA ŠICKOVÁ | Spoluzakladateľka Pixel Federation a viacerých neziskových organizácií vo vzdelávaní

„Skúsenosť s klinikou Symptomedica bola pre mňa ľudsky, odborne a zrozumiteľne veľmi príjemnou skúsenosťou. Vždy s úsmevom a snahou o čo najväčšie porozumenie ku mne pristupoval každý, s kým som interagovala, či už pri koordinovaní termínov a logistiky okolo vzoriek, alebo doktor pri výklade výsledkov. Správa, ktorú som dostala bola odborne veľmi detailná a aj keď zdanlivo štruktúrou jednoduchá na porozumenie, súvislostí medzi jednotlivými položkami a taktiež praktická aplikácia nových informácií na jedálniček je niečo, čo mi doktor Ráček veľmi konkrétnymi ilustráciami, príkladmi a vysvetľovaním kauzalít, vyjasňoval.

Veľmi konkrétne odporúčania čo robiť a čo nerobiť urobili v mojom živote veľký rozdiel. Všetci vieme, že máme jesť zdravo, ale táto informácia sama o sebe, obzvlášť keď spoločenskou normou je rýchle, nezdravé jedlo a životný štýl, môže zaniknúť v sume. Mať skonkretizované, ktoré potraviny robia aký negatívny dopad na moje zdravie je úplne iná šálka kávy.“

Symtomedica clinic, veľmi pomohla môjmu synovi, ktorý až do piateho roku života, nerozprával.

„Boli už rôzne podozrenia, na autizmus, poškodenia mozgu. Začala som sa viac zaujímať o stravovanie detí a vtedy mi bolo doporučené práve vyšetrenie na tejto klinike. Neváhala som. Vyšetrenie prebehlo na veľmi vysokej úrovni a taktiež samotné konzultácie, vo veľmi príjemnom prostredí. Z lekárov bolo cítiť empatický prístup a veľkú ochotu pomôcť, aby sme zlepšili synov zdravotný stav. Konzultácie boli rozsiahle a dopodrobna informatívne, aby sme presne vedeli ako ďalej pracovať.

Zaradili sme všetky odporúčania, prešli na nové stravovacie návyky a viete čo je na tom všetkom to najúžasnejšie? Syn do 2-3 týždňov začal rozprávať. Postupne nabiehali slová, porozumenie začalo naskakovať, začali sa vytrácať stavy frustrácie a amokov. Dokonca podozrenie na autizmus úplne vymizol. Dieťa začalo rozumieť vtipu, ešte sme len na začiatku, ale syn robí úžasné kroky dopredu. Som presvedčená, že je to práve vďaka vyšetreniu a nastaveniu stravovania.

Symptomedica clinic odporúčam všade kde chodím , naozaj vrelo odporúčam. Nám to úplne zmenilo kvalitu života. Symptomedica- patrí Vám veľká vďaka, za Váš prínos a prácu, ktorú vykonávate. Ďakujem.“