Referencie

Referencie našich klientov

Služby, aké nenájdete na každom rohu

Lucia Šicková,
spoluzakladateľka Pixel Federation a viacerych neziskových organizácií vo vzdelávaní

Veľmi konkrétne odporúčania čo robiť a čo nerobiť urobili v mojom živote veľký rozdiel.

Skúsenosť s klinikou Symptomedica bola pre mňa ľudsky, odborne a zrozumiteľne veľmi príjemnou skúsenosťou. Vždy s úsmevom a snahou o čo najväčšie porozumenie ku mne pristupoval každý, s kým som interagovala, či už pri koordinovaní termínov a logistiky okolo vzoriek, alebo doktor pri výklade výsledkov. Správa, ktorú som dostala bola odborne veľmi detailná a aj keď zdanlivo štruktúrou jednoduchá na porozumenie, súvislostí medzi jednotlivými položkami a taktiež praktická aplikácia nových informácií na jedálniček je niečo, čo mi doktor Ráček veľmi konkrétnymi ilustráciami, príkladmi a vysvetľovaním kauzalít, vyjasňoval.

Veľmi konkrétne odporúčania čo robiť a čo nerobiť urobili v mojom živote veľký rozdiel. Všetci vieme, že máme jesť zdravo, ale táto informácia sama o sebe, obzvlášť keď spoločenskou normou je rýchle, nezdravé jedlo a životný štýl, môže zaniknúť v sume. Mať skonkretizované, ktoré potraviny robia aký negatívny dopad na moje zdravie je úplne iná šálka kávy.

Naši spokojní pacienti

Teší nás každý spokojný klient

Profesionálny a hlavne ľudský prístup pri riešení mojich zdravotných problémov. Vrele odporúčam pre všetkych, čo si nevedia dať rady so svojím zdravím. Symptomedica je prosto super. Kade chodím tade, chválim. (Anna Z.)

Anna Z.

Na tejto klinike nemusíte mať strach “z bielych pláštov.” Prijemný a ústretový prístup Vás zbaví akéhokoľvek strachu. Profesionalita, odbornosť, milí ľudia na jednom mieste. Ak potrebujete pomoc, určite hľadajte Symptomedicu. (Zuzana F.)

Zuzana F.

Ďakujeme celému tímu Symptomedica za starostlivosť. Majú senzačný prístup, človek nemusí mať strach a hlavne si je istý, že pre svoje zdravie urobil správu vec. Boli sme na vyšetrení s 3-ročnou dcérkou, prístup aj k deťom je perfektný, sú to profesionáli a každému, čo zvažuje, len odporúčame. (Bibiana S.)

Bibiana S.

Povedali o nás

Zdravie a krása ruka v ruke

Lucia Javorčeková,
najznámejšia slovenská instagramová modelka

Symptomedica je
nový level zdravotnej starostlivosti

Symptomedicu som vyhľadala na základe referencie z môjho okolia, ktoré s nimi malo vynikajúce skúsenosti. Dlhodobo som riešila zdravotné komplikácie s trávením, únavou a vonkajšími prejavmi ako podráždenou pleťou. Pri mojej práci je zdravie, krása, ale predovšetkým pocit, že sa cítim zdravá a v pohode nevyhnutnosť. Zároveň však chcem a potrebujem byť fit aj kvôli svojej rodine. Na tejto klinike ma prvýkrát niekto skutočne vypočul, vnímal a zároveň dokázal odborne posúdiť môj stav.

V Symptomedice sa na moje problémy pozreli komplexne. Nehľadali iba konkrétne príčiny, ale vnímali moje zdravie ako celok, na ktoré má dopad všetko dokopy – strava, životný štýl, stres i zistené intolerancie. Tento tím odborníkov môžem odporúčať všetkým, ktorí považujú zdravie za svoju životnú prioritu.

Objednajte si svoj termín ešte dnes

Skúsenosti s našimi lekármi

Naši odborníci sú tu vždy pre vás

Karol Džupa Symptomedica

MUDr. Karol Džupa, CSc.

Skúsenosť klienta

Pán doktor je skutočná odborná kapacita. Všetky moje otázky, ktoré vďaka dlhotrvajúcim tráviacim ťažkostiam už mám naštudované, zodpovedal do detailov. Prešiel celú moju anamnézu a navrhol riešenia, vďaka ktorým mám opäť pocit, že žijem normálny plnohodnotný život. Maximálne odporúčam.

Marián, Bratislava

Eva Smíšková symptomedica referencie

MUDr. Eva Smíšková

Skúsenosť klienta

Moje problémy s trávením a nešpecifikované bolesti brucha, spolu s histamínovou intoleranciou pani doktorka indentifikovala a vyriešila veľmi priateľsky a zároveň odborne. Ďakujem a vrelo odporúčam každému, kto už vyskúšal všetky možné vyšetrenia bez konkrétneho výsledku.

Jana, Bratislava