• Otváracie hodiny: Po - Pia : 09:00 - 16:00

Služby

PROFESIONÁLNE MEDICÍNSKE SLUŽBY

Vyberte si z našej ponuky

Naše portfólio služieb pokrýva kompletne celý proces starostlivosti o klienta, vďaka čomu dokážeme výstupy personalizovať na mieru vašim potrebám.

Komplexná a kvalitná diagnostika každého klienta je vstupnou bránou k hĺbkovému poznaniu jeho aktuálneho zdravotného stavu. Výstupy z takejto diagnostiky sú zároveň východiskovým bodom pre akékoľvek ďalšie kroky pri liečbe a prevencii.

Komplexná analýza mikrobiómu a priepustnosti čreva má na našej kilinike formu genetickej analýzy. Pre našich špecialistov a lekárov slúži na stanovenie ďalšieho personalizovaného postupu, či už pri prevencii, optimalizácii, alebo liečbe.

Výživa a dietológia predstavuje na našej klinike súbor niekoľkých samostatných služieb. Vďaka nim vieme každému klientovi nastaviť komplexný personalizovaný výstup na mieru jeho zdravotného stavu, požiadavkám a potrebám.

Program FMT prináša klientom mimoriadnu možnosť 10 transplantácií fekálnej mikrobioty počas 10 dní. Obnova črevnej flóry, funkčné zažívanie a navrátenie zdravia zažívaciemu traktu. Túto procedúru je teraz možné podstúpiť exkluzívne na našej klinike a to s prvotriednou starostlivosťou, personalizovaným poradenstvom v oblasti stravovania a životného štýlu.

Prevencia býva často zanedbávaná. V Symptomedica clinic ponúkame kompletné vyšetrenie mikrobiómu, metabolómu, mykobiómu, tráviacich, imunitných a zápalových parametrov čreva v kombinácii so skríningovým vyšetrením kolorektálneho karcinómu čreva a včasné zachytenie abnormalít + hodinovú konzultáciu s lekárom.

Dlhodobá starostlivosť o klienta na našej klinike má podobu komplexných dietologických programov. Zameriavame sa v nich na individuálne terapeutické diéty, optimalizáciu hmotnosti, úpravu a manažment stravovania, či nastavenie vyváženého životného štýlu.

Objednajte si konzultáciu

Urobíme všetko pre to, aby sme našli čo najviac vyhovujúci najbližší termín.

NAHLIADNITE DO ZÁKULISIA KLINIKY

Ako to u nás funguje

Personalizovaná medicína vyžaduje personalizovaný prístup. Každý klient má u nás maximum času a priestoru. Veríme, že iba individuálnym prístupom môžeme vybudovať  skutočnú dôveru medzi klientom a jeho lekárom.

01
Vstupná konzultácia
02
Odber vzoriek
03
Vyhodnotenie testov
04
Konzultácia výsledkov
05
Personalizované odporúčania
06
Dlhodobá starostlivosť

„Neuveriteľný individuálny prístup, ústretovosť, ale hlavne chuť pomôcť a vyriešiť problém.“

„Som veľmi rád, že sa mi podarilo dostať do Symptomedicy a že som mal možnosť spolupracovať s ľuďmi, ktorí vedia čo robia. Odborníkov na slovo vzatých je v dnešnej dobe naozaj ťažko nájsť. Po prvej návšteve s mojou manželkou som vedel, že sme na správnom mieste. Som veľmi rád, že môžem s nimi spolupracovať, pretože je to pre mňa veľká pocta.

Každému odporúčam zveriť sa týmto ľuďom do rúk, pretože neexistuje problém, ktorému by neprišli na kĺb.“

Maroš Molnár
Profesionálny kondičný tréner