• Otváracie hodiny: Po - Pia : 09:00 - 15:00
Čo hľadáte?

Služby

PROFESIONÁLNE MEDICÍNSKE SLUŽBY

Vyberte si z našej ponuky

Naše portfólio služieb pokrýva kompletne celý proces starostlivosti o klienta, vďaka čomu dokážeme výstupy personalizovať na mieru vašim potrebám.

Komplexná a kvalitná diagnostika každého klienta je vstupnou bránou k hĺbkovému poznaniu jeho aktuálneho zdravotného stavu. Výstupy z takejto diagnostiky sú zároveň východiskovým bodom pre akékoľvek ďalšie kroky pri liečbe a prevencii.

Komplexná analýza mikrobiómu a priepustnosti čreva má na našej kilinike formu genetickej alebo ne-genetickej analýzy. Pre našich špecialistov a lekárov slúži na stanovenie ďalšieho personalizovaného postupu, či už pri prevencii, optimalizácii, alebo liečbe.

Výživa a dietológia predstavuje na našej klinike súbor niekoľkých samostatných služieb. Vďaka nim vieme každému klientovi nastaviť komplexný personalizovaný výstup na mieru jeho zdravotného stavu, požiadavkám a potrebám.

Naša klinika vám ako prvá a jediná na Slovensku prináša skutočne komplexný a personalizovaný prístup v oblasti nutrigenomiky. Zabezpečujeme celý proces od dodania DNA testu, cez odborné konzultácie, až po nastavenie ďalších krokov.

Dlhodobá starostlivosť o klienta na našej klinike má podobu komplexných dietologických programov. Zameriavame sa v nich na individuálne terapeutické diéty, optimalizáciu hmotnosti, úpravu a manažment stravovania, či nastavenie vyváženého životného štýlu.

Program FMT prináša klientom mimoriadnu možnosť 10 transplantácií fekálnej mikrobioty počas 10 dní. Obnova črevnej flóry, funkčné zažívanie a navrátenie zdravia zažívaciemu traktu. Túto procedúru je teraz možné podstúpiť exkluzívne na našej klinike a to s prvotriednou starostlivosťou, personalizovaným poradenstvom v oblasti stravovania a životného štýlu.

Objednajte si konzultáciu

Urobíme všetko pre to, aby sme našli čo najviac vyhovujúci najbližší termín.

NAHLIADNITE DO ZÁKULISIA KLINIKY

Ako to u nás funguje

Personalizovaná medicína vyžaduje personalizovaný prístup. Každý klient má u nás maximum času a priestoru. Veríme, že iba individuálnym prístupom môžeme vybudovať  skutočnú dôveru medzi klientom a jeho lekárom.

01
Vstupná konzultácia
Pri prvom kontakte spracujeme úvodnú analýzu zdravotného stavu klienta.
02
Odber vzoriek
Po výbere vhodných testov dohodneme s klientom odber vzoriek.
03
Vyhodnotenie testov
Po doručení výsledkov testov prebieha dôkladné interné vyhodnocovanie našim lekárskym tímom.
04
Konzultácia výsledkov
Klientovi výsledky jeho testov vždy komunikujeme prostredníctvom individuálnej konzultácie.
05
Personalizované odporúčania
Po individuálnej konzultácii dôsledne spracujeme výsledky testov klienta do personalizovaných odporúčaní, a to presne na mieru.
06
Dlhodobá starostlivosť
Našim klientom poskytujeme aj možnosť priebežnej starostlivosti pod profesionálnym dohľadom lekára.

Neuveriteľný individuálny prístup, ústretovosť, ale hlavne chuť pomôcť a vyriešiť problém.

Som veľmi rád, že sa mi podarilo dostať do Symptomedicy a že som mal možnosť spolupracovať s ľuďmi, ktorí vedia čo robia. Odborníkov na slovo vzatých je v dnešnej dobe naozaj ťažko nájsť. Po prvej návšteve s mojou manželkou som vedel, že sme na správnom mieste. Som veľmi rád, že môžem s nimi spolupracovať, pretože je to pre mňa veľká pocta.

Každému odporúčam zveriť sa týmto ľuďom do rúk, pretože neexistuje problém, ktorému by neprišli na kĺb.

Maroš Molnár
Profesionálny kondičný tréner