Cenník

Súkromná klinika Symptomedica

Cenník služieb

Personalizovaná medicína vyžaduje personalizovaný prístup. Každý klient má u nás maximum času a priestoru. Veríme, že iba individuálnym prístupom môžeme vybudovať  skutočnú dôveru medzi klientom a jeho lekárom.

 

Symptomedica je súkromná interná klinika špecializovaná na prevenciu a podpornú liečbu civilizačných ochorení, mikrobióm, výživu a nutrigenomiku. Náš tím špecialistov tvoria odborníci na črevný mikrobióm, spolu s lekármi, ktorí dlhodobo patria medzi špičku vo svojich oboroch.

Zahraničné laboratória

Spolupracujeme iba so špičkovými zahraničnými laboratóriami.

Personalizovaný prístup

Sme #1 špecialisti na mikrobióm na Slovensku. Máme tím špecialistov, ktorí sa o vás postarajú.

DIAGNOSTIKY A TESTY

Na klinike má klient možnosť absolvovať niekoľko rôznych špecializovaných diagnostických testov. Konkrétnu diagnostiku odporúčame vždy po konzultácii a vyhodnotení vstupných informácií.

Základné laboratórne vyšetrenia
CENA OD 100 €

Vstupná laboratórna diagnostika je základným východiskovým bodom pre výživové poradenstvo a dietologické programy.

Potravinové senzitivity
CENA 350 €

Diagnostika potravinových senzitivít zahŕňa testovanie reakcií, vyhodnotenie výsledkov a návrh personalizovanej terapie, vrátane konzultácie s lekárom.

VYŠETRENIA MIKROBIÓMU ČREVA

V našej klinike má klient možnosť podstúpiť špičkovú analýzu mikrobiómu a všetkých dôležitých doplnkových parametrov čreva . Zistenia sú následne vyhodnotené s ohľadom na diagnózy a aktuálny zdravotný stav klienta a sú konzultované špičkovým lekárom. Analýza mikrobiómu čreva pozostáva z 3 krokov – odber a analýza vzorky stolice, vyhodnotenie výsledkov a výstupná konzultácia s lekárom, ktorá zahŕňa návrh personalizovaných opatrení na mieru.

Kompletné vyšetrenie mikrobiómu čreva
CENA 790 €

Zahŕňa kompletné vyšetrenie mikrobiómu, metabolómu, mykobiómu, tráviacich, imunitných a zápalových parametrov čreva, posudzuje sa tiež stupeň dysbiózy mikrobiómu a celková priepustnosti čreva. Súčasťou je aj hodinovú konzultáciu so špičkovým lekárom – špecialistom na mikrobióm a výživu, ktorý navrhne cielené kroky k optimalizácii čreva.

Špecifické vyšetrenie mikrobiómu čreva
CENA 850 €

Zahŕňa kompletné vyšetrenie mikrobiómu, metabolómu, mykobiómu, tráviacich, imunitných a zápalových parametrov čreva, posudzuje sa tiež stupeň dysbiózy mikrobiómu a celková priepustnosti čreva. Toto vyšetrenie je ešte doplnené o vybrané špecifické parametre dôležité pri konkrétnych diagnózach (IBS, autizmus a pod.). Súčasťou je aj hodinovú konzultáciu so špičkovým lekárom – špecialistom na mikrobióm a výživu, ktorý navrhne cielené kroky k optimalizácii čreva.

ODBORNÉ KONZULTÁCIE

Odborné konzultácie ohľadne zdravotného stavu, výživy či doplnkov stravy.

Konzultácia zdravotného stavu
CENA 100 €

Jednorazová polhodinová konzultácia s lekárom v prípade potreby prvotného zhodnotenia aktuálneho zdravotného stavu.

Dietologická lekárska konzultácia
CENA 250 €

Komplexná hodinová konzultácia s lekárom – špecialistom na výživu. Zahŕňa analýzu a vyhodnotenie aktuálnej stravy klienta, rozbor zdravotnej dokumentácie, zohľadnenie anamnézy a symptómov klienta, meranie na prístroji InBody a návrh dietologického plánu, pre zlepšenie zdravotného stavu. Samozrejme, všetko v súlade s výsledkami vyšetrenia črevného mikrobiómu, ak bol analyzovaný.

METABOLICKÉ A BIOCHEMICKÉ VYŠETRENIA

V týchto nadštandardných analýzach ušitých jednotlivcovi na mieru sú sledované a hodnotené všetky metabolické a biochemické okolnosti  rozhodujúce pre udržanie zdravia. Vykonaním takýchto analýz dokážeme zmierniť už prebiehajúce ochorenie, ale tiež efektívne predchádzať rakovine, obezite, či spomaliť starnutie buniek.

Exkluzívne metabolické vyladenie na mieru
CENA OD 2500 €

Progresívna prémiová služba pre diagnostiku, prevenciu a liečbu konkrétnych diagnóz a ochorení súvisiacich s metabolizmom buniek + personalizovaná nefarmakologická terapia pre klienta na mieru.

Kompletné biochemické vyladenie na mieru
CENA OD 3000 €

Progresívna prémiová služba pre diagnostiku, liečbu a prevenciu pri konkrétnych problémoch, ako napr.: migrény, vyhorenie, neplodnosť, chronický únavový syndróm, ADHD, autizmus a ďalšie + personalizovaná nefarmakologická terapia pre klienta na mieru.

ŠPECIÁLNA BRITSKÁ BAKTERIÁLNA TERAPIA (FMT)

Aplikácia na klostrídiovú kolitídu

Špeciálna bakterioterapia indikovaná pri kolitíde spôsobenej patogénnou baktériou Clostridium difficile, pri komplikovaných recidívach alebo po zlyhaní účinnosti širokospektrálnych antibiotík.

Aplikácia na rozvrátený črevný mikrobióm a silnú dysbiózu

Špeciálna bakterioterapia aplikovaná pri chorobách zažívacieho traktu, zápalových ochoreniach čriev, metabolických a kardiovaskulárnych ochoreniach, ale aj neuropsychiatrických chorobách, ako Parkinsonova choroba, skleróza multiplex, autizmus, chronický únavový syndróm a autoimunitné ochorenia ako reumatoidná artritída, Sjögrenov syndróm, Hashimotova tyreoiditída, idiopatická trombocytopenická purpura a pri rôznych alergické ochorenia.

PREVENTÍVNE VYŠETRENIA

Skríningové vyšetrenie kolorektálneho karcinómu (CRC)
CENA 300 €

Bezbolestná geneticko-molekulárna metóda použitá na vyšetrenie stolice, ktorá je určená na prevenciu pred kolorektálnym karcinómom čreva a včasné zachytenie abnormalít (prekanceróznych zmien), vyhodnotené lekárom.

Kombinované vyšetrenie mikrobiómu + skríning CRC
CENA 1000 €

Zahŕňa kompletné vyšetrenie mikrobiómu, metabolómu, mykobiómu, tráviacich, imunitných a zápalových parametrov čreva v kombinácii so skríningovým vyšetrením kolorektálneho karcinómu čreva a včasné zachytenie abnormalít + hodinovú konzultáciu s lekárom.

PRÉMIOVÝ PROGRAM STAROSTLIVOSTI PRE NÁROČNÝCH KLIENTOV

CENA bude stanovená

Tento prémiový program predstavuje súbor služieb, ktorý je vždy prispôsobený klientovi absolútne na mieru. Je to súbor vzájomne prepojených a nadväzujúcich aktivít,  počas ktorých klient prechádza postupnou a trvalou zmenou prístupu k svojmu zdraviu. Cena programu je stanovená individuálne v závislosti od zdravotného stavu a potrieb klienta a môže byť vyskladaná z nasledujúcich služieb:

  • Vstupná odborná konzultácia zdravotného stavu
  • Komplexné vyšetrenie mikrobiómu čreva
  • Vyšetrenie všetkých dôležitých tráviacich, imunitných a zápalových parametrov
  • Meranie priepustnosti čreva, kondície a funkčnosti čreva
  • Preventívne vyšetrenie karcinómu hrubého čreva
  • Vyšetrenie reakcií na rôzne druhy potravín
  • Členstvo v dietologickej poradni – dlhodobé vedenie a edukácia o výžive
  • Špičkové metabolické a biochemické vyšetrenie
  • Personalizovaná nefarmakologická terapia na mieru až domov
  • Exkluzívna britská bakterioterapia na najvyššej úrovni (v prípade potreby)

Objednajte sa telefonicky

+421 948 521 301

ALEBO

Prostredníctvom e-mailu

office@symptomedica.com

Dohodnite si termín konzultácie ešte dnes – REZERVÁCIA TERMÍNU KONZULTÁCIE

PROFESIONÁLNA PERSONALIZOVANÁ MEDICÍNA

AKO PRACUJEME

Diagnostika prebieha v klinike podľa vopred pripravených a otestovaných postupov. Vďaka tomu vieme klientom presne komunikovať každý krok a celý postup.

01
V závislosti na type diagnostiky prebieha odber buď v ambulancii alebo doma s následným doručením do ambulancie.
02
Štandardná doba spracovania výsledkov je 1-5 týždňov v závislosti na vybranej špecializovanej diagnostike.
03
Výstupy z diagnostiky konzultujeme s klientom vždy odborne a zrozumiteľne, prostredníctvom lekára alebo špecialistu.

Čo by Vás mohlo zaujímať o diagnostike

Najčastejšie kladené otázky

V tejto sekcii nájdete najčastejšie odpovede na otázky k jednotlivým službám, ktoré dostávame od našich klientov.

Služby našej ambulancie nemá zmluvné vzťahy so zdravotnými poisťovňami, pretože služby, ktoré poskytujeme nie sú rozsahu zdravotných úkonov hradených zo zdravotného poistenia. Naše služby sú nadštandardné a teda presahujú rámec klasickej medicíny. Klienti si analýzy, testy ako aj konzultácie uhrádzajú sami, ako samoplatcovia.

Platba za služby prebieha v deň vyšetrenia a to buď hotovosťou, prevodom na účet, alebo jednoduchým a rýchlym načítaním QR kódu z faktúry. Platobný terminál v ambulancii nie je k dispozícii a platba kartou preto bohužiaľ zatiaľ nie je možná.

Klientom sa vždy snažíme poskytnúť najvhodnejší a najskorší termín. Zvyčajne to býva do niekoľkých dní od žiadosti o termín.

Klienti majú k dispozícii niekoľko ciest, ako si dohodnúť termín – e-mail, kontaktný / rezervačný formulár na stránke, prípadne telefonát do ambulancie. Termín je z našej strany vždy záväzne potvrdený, aby mal klient istotu vyhradeného času.

U nás v Symptomedica má každý klient svoj vlastný termín, čo znamená, že klient nečaká v čakárni plnej ďalších ľudí a často nečaká vôbec. Dohodnuté termíny sa snažíme dodržať s rezervou 10 minút. Pravdupovediac, najviac času v našej čakárni trávi zvyčajne doprovod klienta 

Nie nemusíte. Môžete raňajkovať, prípadne užiť svoje predpísané medikamenty. Pred testom na potravinové intolerancie nemusíte vynechávať či zaradiť potraviny do jedálnička. Jediné obmedzenie je pri odbere slín na genetickú DNA analýzu. Pred týmto odberom (výterom z ústnej dutiny) nesmiete hodinu jesť, piť, fajčiť, žuť žuvačku alebo si čistiť zuby.

Nie, žiadne odporúčanie na naše špecializované vyšetrenia nepotrebujete a teda nie je potrebné žiadať  svojho praktického lekára o výmenný lístok.

Záleží od druhu testu. Výsledky krvných testov sú hotové do 1-2 týždňov, analýza mikrobiómu trvá v priemere 2-3 týždne a DNA analýza Vašich génov cca. 40 dní.

Na webovej stránke nájdete všetky potrebné informácie o diagnostikách, ktoré v našej ambulancii riešime a testoch, ktoré pri nich využívame. Rovnako tak je ku každej službe priradený špecialista, ktorý danú službu vykonáva.
Na základe týchto informácií si môžete vybrať, ktorá diagnostika je pre Vás prijateľná resp. ku ktorému odborníkovi by ste sa radi objednali. Ak sa však stále cítite neisto, resp. by Ste výber a vhodnosť vyšetrenia radšej nechali na naše posúdenie, neváhajte sa na nás obrátiť priamo. Spoločne si prejdeme Vaše subjektívne symptómy a stanovíme následné kroky.

Priamy kontakt medzi lekárom a klientom je samozrejme najideálnejší. Ak nás však z akýchkoľvek dôvodov nemôžete navštíviť osobne, máme pre Vás zabezpečené všetko tak, aby ste mohli využiť naše služby aj bez osobnej návštevy u nás.

Rezervácia na konkrétny dátum a čas

Objednajte si termín konzultácie
bez čakania