Doplnky výživy

DOPLNKY VÝŽIVY PRE PODPORU ZDRAVIA

Peptidy, probiotiká, prebiotiká, vitamíny, enzýmy

Doplnky výživy sú koncentrovaným zdrojom živín a v stravovaní majú stále významnejšie zastúpenie. Pri nevyváženom príjme potravy pomáhajú dodávať organizmu dôležité mikronutrienty a udržiavať organizmus v rovnováhe.

Personalizované probiotiká, enzýmy

Konzultácie s lekárom špecialistom, MUDr. Karolom Džupom.

Jedinečné bioaktívne kolagénové peptidy

Odborné konzultácie so špecialistkou na doplnky, Ing. Lenkou Cermanovou.

Odborné konzultácie pomáhajú našim klientom cielene a na mieru vyberať vhodné výživové doplnky. V obrovskom množstve doplnkov na trhu si naši špecialisti udržiavajú vždy aktuálny prehľad o kvalite a čistote produktov a klientom tak vedia odporúčať najvhodnejšie možnosti.

12 špecifických

bioaktívnych peptidov

UNIKÁTNA TERAPIA BIOAKTÍVNYMI PEPTIDMI

Odborné konzultácie
k doplnkom výživy

Vyvážená strava, ktorá by 100% pokryla požiadavky organizmu na mikro a makronutriety je vždy náročná na kontrolu a udržanie. Doplnky výživy sú ideálnym riešením, ak organizmus z najrôznejších dôvodov nedokáže prijať potrebné množstvo živín.

 • športová suplementácia
 • bioaktívne peptidy
 • vitamíny a minerály
 • tráviace enzýmy
 • terapeutické enzýmy
 • zlepšenie výkonu
 • profesionálna regenerácia
 • rovnováha organizmu
 • optimalizované trávenie
 • podporná liečba

Rezervujte si termín na diagnostiku u nás ešte dnes. OBJEDNAŤ KONZULTÁCIU

Objednajte sa telefonicky

+421 948 521 301

ALEBO

Prostredníctvom e-mailu

office@symptomedica.com

Dohodnite si termín konzultácie ešte dnes – OBJEDNÁVKA TERMÍNU KONZULTÁCIE

Ceny a varianty konzultácii k výživovým doplnkom

Konzultácie k doplnkom výživy poskytujeme našim klientom ako jedinečnú podpornú službu. Personalizovaný návrh suplementácie pre klienta vždy zohľadňuje jeho zdravotný stav a aktuálne potreby.

Športové doplnky - lekárska konzultácia
CENA 200 €

Konzultácia s lekárom špecialistom k analýze a nastaveniu doplnkov výživy pre optimálny športový výkon.

Personalizované prebiotiká, probiotiká, enzýmy
CENA 100 €

Odborná konzultácia pre optimalizáciu mikrobiómu prostredníctvom trhovo dostupných doplnkov výživy – prebiotiká, probiotiká, enzýmy.

Vitamíny a minerály - lekárska konzultácia
CENA 200 €

Optimálne užívanie vitamínov, minerálov a bioaktívnych látok nastavuje klientom na základe konzultácie náš lekár špecialista.

Bioaktívne peptidy
CENA 100 €

Bioaktívne kolagénové peptidy určené na podporu a regeneráciu organizmu konzultuje naša nutrigenomička.

MUDr. Karol Džupa

Rezervujte si termín konzultácie
s našim špecialistom na doplnky výživy

  PERSONALIZÁCIA DOPLNKOV NA MIERU KLIENTOVI

  Ako prebieha konzultácia k doplnkom výživy

  Analýza a personalizácia výživových doplnkov na mieru potrebám a požiadavkám klienta.

  01
  Posúdenie aktuálneho zdravotného stavu klienta a jeho výživových potrieb.
  02
  Posúdenie aktuálne užívaných doplnkov klienta a ich účinnosti.
  03
  Personalizované zostavenie suplementácie podľa výživových potrieb klienta.

  Teší nás každý spokojný klient

  Spokojní klienti o našich službách

  Profesionálny a hlavne ľudský prístup pri riešení mojich zdravotných problémov. Vrele odporúčam pre všetkych, čo si nevedia dať rady so svojím zdravím. Symptomedica je prosto super. Kade chodím tade, chválim. (Anna Z.)

  Anna Z.

  Na tejto klinike nemusíte mať strach “z bielych pláštov.” Prijemný a ústretový prístup Vás zbaví akéhokoľvek strachu. Profesionalita, odbornosť, milí ľudia na jednom mieste. Ak potrebujete pomoc, určite hľadajte Symptomedicu. (Zuzana F.)

  Zuzana F.

  Ďakujeme celému tímu Symptomedica za starostlivosť. Majú senzačný prístup, človek nemusí mať strach a hlavne si je istý, že pre svoje zdravie urobil správu vec. Boli sme na vyšetrení s 3-ročnou dcérkou, prístup aj k deťom je perfektný, sú to profesionáli a každému, čo zvažuje, len odporúčame. (Bibiana S.)

  Bibiana S.

  Čo by Vás mohlo zaujímať o našich doplnkoch výživy

  Najčastejšie kladené otázky

  V tejto sekcii nájdete najčastejšie odpovede na otázky k jednotlivým produktom, ktoré dostávame od našich klientov.

  Na klinike dlhodobo zastávame politiku “viem čo jem“ a to platí aj pre výživové doplnky. Naša klinika nemá žiadnu zmluvu s farmaceutickou firmou a teda si môžete byť istý, že doplnky, ktoré vám odporučíme sú špeciálne vybrané pre vás a prešli podrobnou analýzou kvality. Pri doplnkoch, ktoré odporúčame, dbáme na certifikáty kvality, podrobne študujeme zloženia a overujeme si pôvod surovín. Pravidelne sledujeme trh a vyberáme to najlepšie pre vás.

  Čo sa týka doplnkov výživy, pravidelne mapujeme slovenský trh a jeho možnosti. Nikdy sa však nezmierime s nedostatočnou kvalitou. Ak teda nájdeme produkt rovnakého určenia, no ďaleko lepšieho zloženia v zahraničí, odporučíme vám ten. Zo slovenských firiem našu požiadavku kvality spĺňajú dve firmy: Adelle Davis pre doplnky výživy, ako sú vitamíny a minerály v lipozomálnej forme a firma Vetchem, čo sa týka biopeptidov Biopulse v špičkovej kvalite.

  Výživové doplnky nie sú lieky ani potravina. Sú to mikronutrienty na doplnenie výživy. A hoci vedia byť veľmi užitočné, mali by sa suplementovať s obozretnosťou a s odborníkom. Preto v našej ambulancii ponúkame aj túto možnosť – konzultáciu ohľadne výživových doplnkov s erudovaným odborníkom. Túto službu s obľubou využívajú nie len športovci, ale aj nadšenci životného štýlu či zdravej výživy.

  Na základe výsledkov testov a celkového zhodnotenia zdravotného stavu lekárom je klientovi navrhnutá personalizovaná terapia, respektíve liečba. Na základe výsledkov testov a lekárskych vyhodnotení vám budú odporučené výživové doplnky a suplementy na obnovu mikrobiómu, respektíve prinavrátenie zdravia. Nie je však podmienkou a politikou kliniky nákup týchto doplnkov. S výberom vám pomôžeme, nákup však necháme na vás.

  Mikrobióm čreva

  Komplexná analýza mikrobiómu a priepustnosti čreva má na našej klinike formu genetickej alebo ne-genetickej analýzy. Pre našich špecialistov a lekárov slúži na stanovenie ďalšieho personalizovaného postupu.

  Výživa a dietológia

  Výživa a dietológia predstavuje na našej klinike súbor niekoľkých samostatných služieb. Vďaka nim vieme každému klientovi nastaviť komplexný personalizovaný výstup na mieru jeho zdravotného stavu, požiadavkám a potrebám.

  Naša klinika vám ako prvá a jediná na Slovensku prináša skutočne komplexný a personalizovaný prístup v oblasti nutrigenomiky. Zabezpečujeme celý proces od dodania DNA testu, cez odborné konzultácie a stanovenie ďalšieho postupu.